Tasumine ja soodustingimused > Trummikool
15049

Tasumine ja soodustingimused

Soodustustust pakutakse peredele, kus osaleb tundides enam kui üks laps. Pakume soodustust 10% kogusummast. Küsi täpsemalt arved@trummikool.ee

Ringide eest tasumine toimub arve alusel ülekandega.

Arveldusarve LHV pangas:
TRUMMAR OÜ
IBAN: EE697700771003238140

Kursuse arve väljastatakse kogu perioodi kohta korraga. Tasuda võib kuude kaupa jooksva kuu 10.kuupäevaks või kogu õppeperioodi eest korraga.

Pikemaajaliste haiguste või puudumiste korral palume kirjutada aadressil info@trummikool.ee või teavitada oma õpetajat. Lühiajalise haigestumise korral (kuni kaks tundi) tasaarveldust ei toimu.

Õppetegevusest loobumiseks palun esitada vabas vormis avaldus vähemalt kaks nädalat enne õpingute katkestamist. Avalduse palume manusena lisada e-mailile info@trummikool.ee

Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetegevust ei toimu. Ringide kuutasu ei sõltu päevade arvust, kuutasude arvestamisel on lähtutud õppeaasta keskmisest. Olenevalt koolivaheaegadest toimub erinevates kuudes erinev arv tunde.

Koolituskulud ja tulumaks

Koolituskuludelt on tulumaksu tagastamise võimalus. Tulumaksuseaduse muudatuse kohaselt huvikoolis õppimise eest tasutud kulu käsitatakse koolituskuluna üksnes juhul, kui huvikoolis õppija on koolituskulu tasumise kalendriaasta 1. jaanuaril alla 18-aastane. Seega vanemate isikute huvikoolis õppimise kulusid maksustamisperioodi maksustatavast tulust maha arvata ei saa.

Koolituskulu saab tulust maha arvata ainult juhul, kui see on makstud õppimise eest kas:

• riigi või kohaliku omavalitsusüksuse haridusasutuses
  • erakoolis, millel on antud õppekava osas koolitusluba või registreering Eesti Hariduse Infosüsteemis
  • munitsipaalhuvikoolis